Agenda & Uitslagen Print

Onderstaand treft u de agenda voor de aangespannen sport. Via deze website kunt u alleen inschrijven voor de tuigpaarden. Indien u een bepaalde categorie kiest dan worden de gegevens verzonden naar het secretariaat van desbetreffende categorie.


Datum Locatie Disciplines Website Lijsten
06-04-19 Indoor Ambt Delden Tuigpaarden Promotie   Flyer
Vraagprogramma
Uitslagen
13-04-19 Indoor NTPD Luttenberg Tuigpaarden Promotie   Vraagprogramma
Programma
Uitslagen
20-04-19 Indoor Benningbroek Tuigpaarden Promotie   Flyer
Vraagprogramma
Programma
Uitslagen
22-04-19 Indoor Houten Tuigpaarden Promotie   Programma
Uitslagen
27-04-19 De Bilt Tuigpaarden Nationaal aangevuld met Regionaal   Vraagprogramma
Programma
Startlijsten
Uitslagen
11-05-19 Marum Tuigpaarden Regionaal Noord   Vraagprogramma
Startlijsten
Programma
Uitslagen
11-05-19 Doornspijk Tuigpaarden Nationaal
  Vraagprogramma
Startlijsten
Programma
Uitslagen
11-05-19 Doornspijk Tuigpaarden Regionaal   Vraagprogramma
Startlijsten
Programma
Uitslagen
18-05-19 Rouveen Tuigpaarden Regionaal   Vraagprogramma
Startlijsten
Programma
Uitslagen
19-05-19 Rad Tilburg Tuigpaarden Regionaal   Vraagprogramma
Startlijsten
Programma
Uitslagen
25-05-19 Wijnjewoude Tuigpaarden Regionaal Noord   Vraagprogramma
Startlijsten
Programma
Uitslagen
30-05-19 Bennekom Tuigpaarden Nationaal   Vraagprogramma
Startlijsten
30-05-19 Grootegast Tuigpaarden Regionaal Noord   Vraagprogramma
Startlijsten
Programma
02-06-19 Valkenswaard Tuigpaarden Promotie   Vraagprogramma
Startlijsten
Programma en adres
02-06-19 Roden Tuigpaarden Regionaal Noord   Vraagprogramma
Startlijsten
Programma
08-06-19 Haps Tuigpaarden Regionaal   Vraagprogramma
Startlijsten
08-06-19 Middenveld Beilen Tuigpaarden Regionaal Noord   Vraagprogramma
Startlijsten
10-06-19 Bergen op Zoom Tuigpaarden Regionaal   Vraagprogramma
10-06-19 De Wijk Tuigpaarden Regionaal Noord   Vraagprogramma
Startlijsten
Programma
10-06-19 Eext Tuigpaarden Nationaal   Vraagprogramma
15-06-19 Exloo Tuigpaarden Regionaal Noord   Vraagprogramma
15-06-19 Nieuwleusen Tuigpaarden Regionaal  
15-06-19 Valkenburg Tuigpaarden Regionaal   Vraagprogramma
15-06-19 Exloo Tuigpaarden Nationaal   Vraagprogramma
16-06-19 Peize Tuigpaarden Promotie (OP UITNODIGING)  
22-06-19 Asperen Tuigpaarden Regionaal   Vraagprogramma
22-06-19 Dokkum Tuigpaarden Nationaal   Vraagprogramma
29-06-19 Luttenberg Tuigpaarden Regionaal   Vraagprogramma
29-06-19 Luttenberg Tuigpaarden Nationaal
  Vraagprogramma